0242 237 50 75

Antalya Tabip Odası Seçimi

images_SON_SECIM

Değerli Meslektaşlarımız

Nisan ayında yapmayı planladığımız odamız seçimleri Covid-19 salgını nedeniyle iptal edilmişti. Yüksek Seçim Kurulundan meslek odalarının seçimleri yapmaları önünde engel kalmadığı kararı sonrası TTB eylül ayında seçimli Büyük kongre tarihini belirlemiştir. Salgının kontrol altına alınamadığını bildiğimiz bu dönemde açıklanan gerekçeler nedeniyle Antalya Tabip Odası seçim tarihini olabilecek en uygun tarih olarak 25(Genel Kurul)-26 Temmuz’u(SEÇİM) belirlemek zorunda kaldık. Antalya’nın sıcak havası ve yorucu bir pandemi süreci devam ederken, izin istek ve ihtiyaçlarınızın farkındayız.

Seçimin güvenli bir ortamda yapılması için her türlü önlemi almaya çalışıyoruz. Nazım Hikmet Kültür Salonu’nun oldukça geniş olan fuar alanında çok sayıda sandık oluşturarak, yoğunluğa izin vermeden mesafe ve maskeye dikkat ederek oy kullanacağız. Herkese özel kalemlerimiz, birçok noktada dezenfektanlarımız olacak. Aday olan gruplar seçim çalışmasını sadece açık havada girişte yapacaklardır.

Bu hafta yeni üye olacak meslektaşlarımız oy kullanabilecekler. Sizleri üye olmaya, mesleki ilkelerimize sahip çıkarak, geleceğe taşımak için seçimlere katılmaya oda yönetim ve diğer kurullarını birlikte belirlemeye davet ediyoruz.

 Saygı, sevgi, dostlukla çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dileriz.

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu