0242 237 50 75

Genişletilmiş Yönetim Kurulu Temmuz 2022

Genişletilmiş Yönetim Kurulu Temmuz 2022

Antalya Tabip Odası Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısı 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Antalya Tabip Odası yönetim kurulu “Birlikte Üretelim, Birlikte Yönetelim” anlayışı gereği her ay düzenli olarak bütün hekimlerin katılımına açık Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantıları yapıyor.

Bir süredir her alandan hekimlerle toplantılar yapıp, sorunları ve çözüm önerilerini ortaklaştırmaya çalışan Antalya Tabip Odası yönetim kurulu hekim hakları, hekimlik değerleri ve sağlık hakkı için yapılması gerekenler hakkında hekimlerle birlikte karar veriyor ve hayata geçiriyor.

6 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilen Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısında gerek Antalya yerelinde gerekse ülke genelinde TTB bütünlüğü içinde yapılabilecekler konusunda hekimler önerilerini ilettiler.

Son bir aylık süreçte yürütülen çalışmaları hakkında yapılan bilgilendirme ve değerlendirmenin ardından önümüzdeki dönemin taslak çalışma programı çıkarıldı.

7-8 Temmuz 2022 tarihlerindeki GöREV etkinlikleri ve sonrası üzerine yürütülen tartışmaların ardından  Dr. Mustafa Tekin   Hekime Karşı Şiddeti Önlemek İçin Ne Yapmalı?  başlıklı sunumunun ardından dilek ve temennilerin iletilmesiyle toplantı sona erdi.

Haziran 2022 özet çalışma sunumu için bu linki tıklayınız

Haziran 2022 özet çalışma başlıkları için bu linki tıklayınız.

Hekime Karşı Şiddeti Önlemek İçin Ne Yapmalı?  başlıklı sunum için bu linki tıklayınız.