0242 237 50 75

Karar önergelerimizi birlikte kararlaştırıyoruz

Karar önergelerimizi birlikte kararlaştırıyoruz

Antalya Tabip Odası Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısına bütün meslektaşlarımızı bekliyoruz

Antalya Tabip Odası’nda değişim sürüyor. Antalya Tabip Odası’nda bütün hekimlerin birlikte karar alıp birlikte yönetmesi için somut adımlar atılmaya başladı.

Mazbatasını alıp görev dağılımını yaptığı ilk toplantının ardından, ikinci yönetim kurulu toplantısı bütün hekimlerin katılımına açık gerçekleştirilmişti.

23 Mayıs 2018 Çarşamba saat:18.00’da yapılacak yönetim kurulu toplantısı da bütün hekimlerin katılımına açık gerçekleştirilecek.

Toplantının gündemi ile illgili Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu  tarafından yapılan açıklamada, “ Bilindiği gibi Türk Tabipleri Birliği 69. Büyük Kongresi (Seçimli) 8-9-10 Haziran 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacak. Başta tüm meslektaşlarımızı ilgilendirecek kararların alınacağı genel kurula Antalya’daki hekimlerin görüşlerini ileteceğiz. Kongreye katılacak delegelerimizin götüreceği karar önerilerini de birlikte belirleyeceğiz. Bu ay içinde ikincisini gerçekleştireceğimiz Antalya Tabip Odası Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısına bütün meslektaşlarımızı bekliyoruz.” ifadeleri yer aldı.