0242 237 50 75

Kurban bağışlarınız

Kurban bağışlarınız

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV’den Antalya Tabip Odası’na siz meslektaşlarımıza duyurulması amacıyla gönderilen yazıyı bilgilerinize sunarız

Saygılarımızla

Antalya Tabip Odası
Yönetim Kurulu

Antalya Tabipler Odası Başkanlığı’na
LÖSEV – Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak, Türkiye genelinde binlerce çocuğumuza ücretsiz tedavi hizmetlerini, sağlık / eğitim burslarını, giysi / gıda yardımlarını, ilaç, kömür ve yol parası desteklerini aralıksız sürdürmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

En az ilaçlar kadar önemli olduğunu bildiğimiz beslenme konusuna dikkat ediyor ve 12 ay boyunca taze et ve et ürünlerini yemelerini sağlıyoruz. Çünkü lösemiyle mücadelede protein içerikli beslenme tedavinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Vücut direncinin oluşması ve artması için, tedavi süresince taze et ve et ürünleri, süt vb. besinlerle protein ağırlıklı beslenmesi gerekmektedir. Bu nedenle Kurban Bayramı lösemili çocuklarımız için ayrı bir önem taşımaktadır.

“HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN”

Çocuklarımız için hayati önem taşıyan protein ihtiyaçlarını yıl boyunca karşılayabilmek amacıyla bağışçılarımızın Kurban Bayramı dolayısıyla yapacağı bağışlar, Türkiye genelinde Vakfımıza kayıtlı lösemili ve kanserli çocuklarımız ve ailelerine ulaştırılmaktadır.