0242 237 50 75

14 Mart Briç Turnuvası Kupa Töreni

images_webbbric_ant_ssm_aaa-

 

14 Mart Tıp Haftasının etkinlikleri kapsamında her yıl gerçekleştirmeye çalıştığımız Briç Turnuvası geçtiğimiz yıllarda erken yaşta kaybettiğimiz eski oda başkanlarımızdan Dr.Arif BULUT anısına düzenlenmiştir.2020 yılında pandemi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz turnuva bu yıl yapılmıştır.

12 Mart 2022 Cumartesi günü turnuvalarımızda kapılarını bize açan Antalya Briç Kulübü’nde ödül töreninin açılışını yapan İŞOĞLU; Dr. Arif BULUT’un tüm meslektaşları ve sağlık çalışanları tarafından sevilen biri olduğu,yıllarca hekimlik ve sağlık mücadelesi içerisinde bulunduğunu ifade etti. Bu vesileyle O’nu saygıyla andıklarını söyledi. Aynı zamanda özellikle pandemi boyunca ,önlenebilir bir hastalık nedeniyle  yaşamlarını kaybeden hekim ve sağlık çalışanlarını da saygı ve özlemle andıklarını da belirtti.

Ardından söz alan Emine BULUT duygu yüklü konuşması sonrası Antalya Tabip Odası ve turnuvaya katılanlara teşekkür etti. Birinci ,ikinci ve üçüncü olan ekiplere ödülleri Dr.Naci İŞOĞLU ve Emine BULUT tarafından alkış ve coşkuyla birlikte verilerek tören sonlandırıldı.

FOTORAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Kazananlar:

1. Dr. Mustafa Reşit Müftüoğlu – Dr. Rabin Saba

2. Dr.Uğur Ölçen – Dr.Ercan İşleyen

3. Dr. Mehmet Ozan Uzkut – Dr.Adnan Melih Yalçın