0242 237 50 75

14 MART PLAKET TÖRENİ – SANAT SERGİSİ

images_web_plaket22

 

Antalya Tabip Odası, 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında hekimlik mesleğinde 30-40-50-55-60-65-70 yılını dolduran meslektaşlarımıza Plaket Sunumu ve Sanat Sergisi etkinliği 14 Mart 2022 Pazartesi günü Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.
Kokteyl ile açılışı gerçekleşen Sanat Sergisinde konuşan Antalya Tabip Odası Başkanı Prof.Dr.Nursel Şahin sergiye katkıda bulunan hekimlere teşekkür etti.
Ardından sergide eserleri bulunan meslektaşlarımıza Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından plaketleri sunuldu ve fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.
Sanat Sergisi açılışı sonrasında 30-40-50-55-60-65-70 yılını dolduran meslektaşlarımızın plaketlerini takdim etmek üzere saat:19.30’da Plaket Töreni başladı. Tören açılışında konuşan Odamız Başkanı Prof.Dr. Nursel Şahin, Aylardır yürüyüşlerle, forumlarla, nöbetlerle, görevden göreve koşarak taleplerimizi haykırıyoruz. Haklarımız için sürdürdüğümüz mücadelede, karanlığa inat hep beraber biraradayız. Yolumuza, mesleğimize ışık tutan, yılarca yanımızda olan, onurlu duruş ve çabalarıyla her ortamda hekimlik yapan meslektaşlarımı tebrik ediyorum diyerek sözlerini sonladırdı.
Açılış konuşmasından sonra meslektaşlarımıza Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Tabip Odası Eski Başkanları tarafından plaketleri takdim edildi ve hep birlikte fotoğraf çekilerek tören sona erdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.