0242 237 50 75

2023 yılı Seçimsiz Olağan Ara Genel Kurulu Yapıldı

2023 GENEL KURUL

Değerli Meslektaşlarımız;

Antalya Tabip Odası 2023 yılı Seçimsiz Olağan Ara Genel Kurul’u 29 Nisan 2023 günü Antalya Tabip Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Yoklama sonrası Prof. Dr. Zeki Ertuğ başkanlığa, Dr. Aydan İzgi ve Dr. Yücel Yapıcı ise üyeliklere seçilerek Divan Heyeti oluşturuldu. Divan başkanının başarılı bir genel kurul dileği sonrası saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Taha Karaman’ın açılış konuşması sonrası faaliyet raporu, Denetleme Kurulu raporu ve kesin hesap bilançolarının sunumu ve bunlarla ilgili eleştiriler dile getirildikten sonra yapılan oylamada hepsi oy birliği ile ibra edildi.  Tahmini bütçenin de sunumu ve ibrası sonrası serbest konuşmalarla üyeler öneri, dilek ve eleştirilerini dile getirdiler. Bunlara dair açıklamalar sonrası Tabip odası Başkanı’nın teşekkürlerini iletmesi ile Genel Kurul tamamlandı.

Genel Kurulumuzun gösterdiği güven için bir kez daha teşekkür eder ve hep birlikte çok daha güçlü sağlık ve özlük hakkı, mesleki değerlerimizin korunması mücadelesini sürdüreceğimizi ifade ederiz.

Emek Bizim, Söz Bizim, Sağlık Hepimizin!

Tüm meslektaşlarımıza saygılarımızla duyururuz

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.