0242 237 50 75

Akdeniz Gerçek gazetesi ziyareti

gerçek-gazetesi

Akdeniz Gerçek gazetesi yetkilileri Antalya Tabip Odasını ziyaret etti.

Akdeniz Gerçek gazetesi genel yayın yönetmeni Songül Başkaya  ve  gazeteci Fadime Yiğit Antalya Tabip Odasını ziyaret etti.

ATO Başkanı Prof. Dr. Taha Karaman, Genel Sekreter Dr. Metehan Akbulut yönetim kurulu üyeleri Dr. Cumhur İzgi ve Dr. Tülün Temizkan’ın  olduğu ziyaret samimi bir havada gerçekleşti.

Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Taha Karaman ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek basın özgürlüğünün önemine vurgu yaptı.

Songül Başkaya Antalya Tabip Odası yönetim kurulunu kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Başta tabip odası olmak üzere emek meslek örgütlerinin sendikaların seslerini duyurmak için gazete olarak çalıştıklarını söyleyen Songül Başkaya “Özellikle hekimlerimizin, sağlık çalışanlarının yaşadığı önemli sorunlar var. Bu sorunların ve mücadelenizin halkımız tarafından bilinmesi önemli” şeklinde konuştu.

Dezenformasyon yasa tasarısı, pandemi, sağlıkta şiddet, şehir hastaneleri, hekimlerin hak arama eylemleri başta olmak üzere ülke, sağlık, hekimlik alanı başta olmak üzere bir çok konuda Antalya Tabip Odası görüşlerini ziyaret sırasında  aktardı.