0242 237 50 75

Alanya’da hekimlerle toplantı

images_foto2016_alanya-toplanti

Gerek ülke genelinde gerekse Alanya’da hekimlerin yaşadıkları sorunlar ve çözüm

Antalya Tabip Odası’nın hekim toplantıları sürüyor. Antalya Tabip Odası 12 Ekim 2018 Cuma günü Alanya’da çalışan hekimlerle bir araya geldi.

Toplantıya aralarında Antalya Tabip Odası Başkanı Prof.Dr. Nursel Şahin, Genel Sekreteri Dr. Naci İşoğlu, Denetleme Kurulu Üyesi Dr.Ulviye Cengiz ve TTB Merkez Delegesi Dr.Metehan Akbulut’un da olduğu Alanya’dan hekimler katıldı.

Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan Antalya Tabip Odası Başkanı Prof.Dr. Nursel Şahin, Alanya’da hekimlerin gösterdiği ilgiye teşekkür ederek, ilk amaçlarının hekimlerle sık sık bir araya gelmek, yüz yüze konuşmak olduğunu vurguladı.

Gerek ülke genelinde gerekse Alanya’da hekimlerin yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıda ana gündemlerden birisi de sağlıkta artan şiddet oldu.

Toplantıda; Alanya’da tüm birimlerde aktif çalışacak temsilcilerin belirlenmesi, belirli aralıklarla yapılacak toplantılara yönetim kurulumuzdan katılım sağlanması ve en kısa sürede tekrar toplanma kararıyla sonlandırıldı.