0242 237 50 75

Alanya Kahvalatılı Toplantı

images_web_-_alanya22_-

 

 

Değerli meslektaşlarımız;

14 Mart Tıp haftası nedeniyle, Alanya’daki hekim arkadaşlarımızla buluşmak, sorunlarımızı konuşmak, sevinçlerimizi paylaşmak amacıyla 20 Mart PAZAR günü dostluk ve dayanışma kahvaltısında birlikteydik.

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda, Antalya Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Gülsün Gülay YILMAZ’ın meslektaşlarımıza hoşgeldiniz konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Naci İŞOĞLU’nun sunduğu hekimlik mesleğinin onur yıllarını ifade eden 30-40-50-55 yılını dolduran üyelerimize plaketleri takdim edildi.

Plaketler Antalya’dan toplantıya katılan Prof. Dr. Elif Peştereli, Prof. Dr. Erdal Kukul, Doç.Dr. Fikret Taş, Uzm. Dr. Hamide Tomruk, Uzm. Dr. Cahit Bozyel, Alanya toplantısı organizasyonunda yoğun emek harcayan Dr. Ulviye Cengiz, Dr. Sultan Özgen tarafından verildi. Kimi zaman hüzün kimi zaman sevincin yaşandığı törenden sonra yakın zamanda yaşamını kaybeden Dr. Mehmet Gürocak anısına Dr. Amir M Mukaddem tarafından organize edilen futbol turnuvası kupaları da dereceye girenlere verildi. Ayrıca Dr.Mehmet Gürocak’ın resminin bulunduğu meslektaşları tarafından imzalanmış anı fotoğrafıda eşine sunuldu.

Pandemi nedeniyle uzun zamandır gerçekleştirilemeyen yüz yüze toplantı meslektaşlarımız ve misafirlerimizin coşkulu sohbeti ile devam etti. Toplantı sonunda katılan meslektaşlarımız tekrar bir araya geleceğimiz günlerin daha da sıklaştırılması temennisinde bulundular.

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak toplantıya katılan katılamayan Alanya’daki tüm meslektaşlarımızı saygıyla selamlıyoruz.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.