0242 237 50 75

Asistan hekimler toplandı

images_img1_44

Antalya Tabip Odası Yönetim

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu Asistan Hekimlerle bir araya geldi. Antalya Eğitim Araştırma ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nöroloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlılğı ve Hastalıkları, Patoloji ve Acil Tıp Anabilim Dallarından Asistan hekimlerin katıldığı toplantıya Tabip Odası Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Dr. Egemen Aktaş ve Onur Kurulu Üyesi Prof. Dr. Taha Karaman hazır bulundu.

23 Mayıs 2014 Cuma günü Antalya Tabip Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda Asistan hekimlerin eğitim, özlük hakları ve çalışma koşulları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Dr. Egemen Aktaş yeni yönetim kurulu olarak asistan hekimlerin her zaman yanında olacaklarını dile getirerek birliktelik mesajı verdi.

6 Haziran 2014 Cuma günü saat 18:30 da yapılması kararlaştırılan bir sonraki Asistan Hekim Toplantısının Dahili, Cerrahi ve Temel Tıp Anabilim Dallarında yer alan tüm bölümlerden asistan hekimlerin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlandı.