0242 237 50 75

Bayramımızı Kutladık

images_foto2016_fener2319

Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutladık

Antalya’da gerçekleştirilen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları 23 Nisan 2019 saat 09.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Törene Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve meslektaşlarımız katıldı. Atatürk Anıta sunulan çelenklerin ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla sabahki tören sona erdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ

2012 yılından bu yana her 19 Mayıs ve 29 Ekim’de düzenlenen fener alayı, bu yıl ilk defa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da gerçekleştirildi. Konyaaltı Varyant’tan başlayan çok sayıda üyemizin de katıldığı fener alayı Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen Haluk Levent konseri ile sonlandı.

Değerli Meslektaşlarımız;

Çocuk işçilerin ve gelinlerin olmadığı, çocuk istismarlarının gerçekleşmediği günlere ulaşmak için mücadele sözümüz ve çocuklarımıza çağdaş, özgür ve demokratik bir ülke bırakma sorumluluğumuzun bilinciyle bir kez daha Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99. yılını kutluyor ve başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyet’in kuruluşuna emeği geçenleri saygı ile anıyoruz.

Antalya Tabip Odası
Yönetim Kurulu