0242 237 50 75

Birinci Basamak ve Aile Hekimliği Komisyonu

images_img1_3714

Birinci Basamak ve Aile Hekimleri

Birinci Basamak ve Aile Hekimleri Komisyonumu ikinci toplantısını gerçekleştirdi.
FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ

Antalya Tabip Odası Birinci Basamak ve Aile Hekimliği Komisyonu toplantısı 03.07.2014 tarihi saat 18.30’da yapıldı. Toplantıda komisyonla ilgili hazırlıkları yapmak, alınan kararları hayata geçirmek amacıyla yürütme kurulu seçildi.

Dr. Naci İŞOĞLU, Dr. M. Uğur BARAN, Dr. Ertan ŞAHBAZ, Dr. İbrahim ÇELİK, Dr. Hakan IŞILDAR, Dr. Nihan KEYSAN, Dr. Halil Yener AKŞİT, Dr. Hüseyin TOPKAR ve Dr. Yavuz SAYIN bu kurulda yer aldılar. Dr. Nihan KEYSAN koordinasyonu sağlamakla görevlendirildi. Dr. İbrahim ÇELİK Tabip odası yönetim kurulu ile ilişkileri yürütmek ve diğer illerdeki komisyonlarla iletişimi sağlama görevlerini üstlendi.

Komisyon toplantılarının Ağustos ayından sonra her ayın 2. ve 4. haftası Perşembe günü saat 19.00’da yapılmasına karar verildi. Önümüzdeki dönemde tüm ilçeleri de içerecek şekilde birim ziyaretleri yapılması ve bölgesel temsilciler seçilmesi planlandı, ayrıca tabip odasının bülteni ile birlikte dağıtımı yapılacak şekilde komisyona ait yazılı bir materyal üretilmesi kararı alındı. Toplantıda gündemdeki problemlerimiz olan nöbetler, hukuki süreç ve işe giriş raporları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Bir sonraki toplantının 07.08.2014 tarihinde yapılmasına karar verilerek toplantı sonlandırıldı.