0242 237 50 75

Birlikte yönetiyoruz

images_foto2016_gyk-2

“Hekimlerin Gücü, Hekimlerle Güçlü” anlayışı ile Antalya Tabip Odası’nı tekrar bütün hekimlerin odası

“Hekimlerin Gücü, Hekimlerle Güçlü” anlayışı ile Antalya Tabip Odası’nı tekrar bütün hekimlerin odası haline getirmeyi amaçlayan yeni yönetim kurulu, toplantılarını bütün hekimlerin katılımına açık yapmayı sürdürüyor.

Mayıs ayı içerinde tüm hekimlere açık çağrı yaparak ikinci Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısını yapan Antalya Tabip Odası,  8-9-10 Haziran 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan Türk Tabipleri Birliği 69. Büyük Kongresi’ne götüreceği karar önerileri başta olmak üzere bir çok başlıkta tartışma yürüttü.

Çok sayıda hekimin katıldığı toplantıda açılış konuşmasın yapan Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin, “Göreve geldiğimizden beri hızla her alandan hekim arkadaşlarımızla toplantılar yapıyor, sorunları ve çözüm önerilerimizi ortaklaştırmaya çalışıyor, odamıza katkı veren hekim arkadaşlarımızın sayısını arttırmaya çalışıyoruz. Çünkü sadece seçilen arkadaşlarımızla sağlık alanındaki sorunlara çözüm bulamayacağımızı biliyoruz. Ve yine biliyoruz ki, birlikte hareket ettiğimizde büyük bir güç oluşturabiliyoruz. Sizlere Antalya Tabip Odasını birlikte yönetme sözü vermiştik. Bu doğrultuda bu ay ikinci kez tüm üyelerimizin katılımına açık olarak bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Sizleri birlikte üretmeye, birlikte düşünmeye ve sorunlara birlikte çözüm bulmaya davet ediyoruz. “ dedi.

Son bir ay içerinde Antalya Tabip Odası’nı yürüttüğü çalışmalar hakkında yapılan bilgilendirme ve değerlendirmenin ardından Türk Tabipleri Birliği 69. Büyük Kongresi’ne götüreceği karar önerileri başta olmak üzere önümüzdeki dönemde yürütülmesi gereken çalışmalar hakkında hep birlikte bir tartışma yürütüldü.