0242 237 50 75

Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşme

images_foto2016_bocek

Toplantıya Antalya Tabip Odası adına oda Başkanımız Prof.Dr.Nursel Şahin katıldı.

 

Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüştü.

Antalya’da bulunan meslek odaları başkanları Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Antalya’da Meslek Örgütlerinin temsilcilerinden oluşan ve Antalya Tabip Odası’nın da içinde bulunduğu Eşgüdüm Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ev sahipliğinde 04 Ekim 2019 Tarihinde Büyükşehir Belediyesinde toplandı. Toplantıya Antalya Tabip Odası adına oda Başkanımız Prof.Dr.Nursel Şahin katıldı.

Prof.Dr.Nursel Şahin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile önceden kararlaştırılmış bir buluşma çerçevesinde görüştüklerini belirterek, “Meslek Odası başkanlarımız kendi alanlarına giren konularda Antalya’nın sorunlarını ve bu sorunlara ilişkin görüşlerini aktardılar. Bundan böyle 3 ayda bir bu toplantıların yapılması yönünde bir planlama yaptık. Oda başkanları olarak önümüzdeki 3 ay içinde meslek alanımıza giren konulardaki görüşlerimizi dosya haline getirip ileteceğiz. Yapılacak toplantılarda da bu sorunları ve görüşlerimizi birlikte masaya yatıracağız” dedi.