0242 237 50 75

CHP Antalya İl Örgütü Ziyareti

chp-antalya

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri 27 Temmuz 2022 Çarşamba günü Antalya Tabip Odasını (ATO) ziyaret ettiler.

ATO Genel Sekreteri Dr. Metehan Akbulut ve yönetim kurulu üyeleri Dr. Cumhur İzgi, Dr. İbrahim Çelik ve Dr. Çiler Akın Akdeniz’in yer aldığı ziyarette; ülkemizde ve sağlık alanında yaşanan sorunlar, ATO olarak dile getirdiğimiz talepler ve çözüm önerileri paylaşıldı. CHP Heyetine sağlığın bir hak olmaktan çıkartılarak ticarileştirildiği, AKP’nin Sağlıkta Dönüşüm Programının hekimleri, sağlık çalışanlarını, halkı mağdur ettiği vurgulandı.

CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, ATO yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyerek; ülkedeki siyasi gelişmeler hakkında partilerinin düşüncelerini paylaşarak, sağlıkta yaşanan sorunlar karşısında yürütülecek mücadeleye daha fazla ve sistemli destek vermek istediklerini bu amaçla kurumsal ziyaretler gerçekleştirdiklerini dile getirdi ve görüş alışverişini sürekli kılmayı dilediklerini vurguladı.