0242 237 50 75

DEVA Partisi Antalya İl Başkanlığı Ziyareti

DSCF5201

DEVA Partisi Antalya İl Başkanı Selda Öner ve beraberindeki  il örgütü heyeti Antalya Tabip Odası’nı (ATO) ziyaret etti.

ATO Başkanı Prof. Dr. Taha Karaman ve  Yönetim Kurulu Üyesi Dr. İbrahim Çelik’in olduğu ziyaret sırasında Antalya Tabip Odasına çalışmalarında başarılar dileyen DEVA Partisi  heyeti, TTB ve tabip odalarıyla birlikte uyumlu çalışmalar yürütmek istediklerini ifade ettiler.

Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Taha Karaman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hekimlerin ve sağlık alanının sorunlarını ve çözüm önerilerini siyasi partiler de dâhil olmak üzere her platformda paylaştıklarını söyledi.

DEVA Partisi heyetiyle 6 Şubat 2023 tarihinde 11 ilde meydana gelen deprem sonrası burada oluşan durumlar ve sağlık açısından görülen aksaklıklar ve Odamızın çözüm önerileri görüşüldü. Odamızın deprem bölgesindeki faaliyetleri hakkında bilgi verildi. İlimizde değişik yerlerde ikamet eden depremzedeler hakkında görüşüldü. DEVA Partisi Heyeti partinin sağlık politikalarını anlatan bir kitapçığı odamıza hediye ettiler. Türkiye’nin sağlık politikaları olumsuzluklar ve öneriler görüşüldü.

DEVA Partisi Heyeti ayrıca 14 Mart Tıp Haftası nedeniyle tüm hekimlerin ve sağlık camiasının bayramını kutladılar.