0242 237 50 75

Eğitim Programları

images_foto2016_egitim-komisyon

Dr. Ertan Yılmaz, Dr. Atalay Mete, Dr. Duran Canatan, Dr. Sevtap Velipaşaoğlu,

Eğitim Komisyonumuz Yeni Eğitim Programları Planlıyor
Eğitim Komisyonumuz 2 Nisan 2019 Salı günü saat 17:30’da odamızda toplandı. Toplantıya Dr. Ertan Yılmaz, Dr. Atalay Mete, Dr. Duran Canatan, Dr. Sevtap Velipaşaoğlu, Dr. Günay Saner, Dr.Elif Peştereli, Dr. Aydan İzgi olmak üzere 7 meslektaşımız katıldı.

Toplantıda Antalya merkezde 1.basamakta çalışan hekimlere verilen “Bağışıklama Kursları”nın değerlendirilmesi yapıldı, geri bildirimlere ilişkin görüşler paylaşıldı. Önümüzdeki aylarda söz konusu eğitimin ilçelerde çalışan hekimlere verilmesi için gerekli girişimlerde bulunulmasına karar verildi.

Dr Duran Canatan tarafından “Evlilik Öncesi Hemoglobinopati Kontrol Programı” kapsamında aile hekimlerine yönelik bir eğitim programının ön hazırlığının yapılmasına, bu konuda Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ile iletişime geçilmesine karar verildi.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalında görevli Prof.Dr.Nehir Samancı Karaman tarafından “Çocuklarda Duruş Bozuklukları ve Skolyoz” başlıklı bir eğitim için gerekli hazırlıkların yapılmasına karar verildi.