0242 237 50 75

Futbol turnuvası

Futbol turnuvası

Antalya Meslek Odaları Arası Futbol Turnuvası sona erdi .

Antalya Meslek Odaları Arası Futbol Turnuvası sona erdi .

6 Nisan – 8 Haziran 2015 tarihleri arasında Antalya Meslek Odaları arasında düzenlenen, 24. Antalya Meslek Odaları arası Halı Saha Futbol Turnuvası (GAME O FT) sona erdi.
Antalya’da bulunan Meslek Odası üyelerinin birbiriyle tanışması, kaynaşması ve dayanışma içinde olmaları amacıyla düzenlenen turnuva, 6 Nisan 2015 tarihinde açılış töreni ve Süper Kupa karşılaşması ile başlamıştı.

Bu yıl 24. düzenlenen futbol turnuvasına, Tabip Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Ziraat Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Makine Mühendisleri Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası, Gıda Mühendisleri Odası, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Çevre Mühendisleri Odası, Jeofizik Mühendisleri Odası, Veteriner Hekimler Odası, Eczacılar Odası, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve Baro olmak üzere çok sayıda Meslek Odası katıldı.

Koordinatörlüğünü Antalya Tabip Odası’nın üstlendiği, gençler ve master kategorilerinde düzenlenen turnuvada Meslek Odaları birden fazla takımla mücadele etti.

Master Takımlarda

Baro-1 Takımı -Şampiyon
Ziraat Mühendisleri Odası -İkinci
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası – Üçüncü

Genç Takımlar Kategorisinde 

Ziraat Mühendisleri Odası-Şampiyon
Elektrik Mühendisleri Odası- İkinci
Eczacılar Odası-Üçüncü

olarak kupa madalyalarını törenle aldılar

FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ