0242 237 50 75

Halkımızın gönül sesiyle, yüreklerimizin ve özlemlerimizin diliyle

thm-haz-22

Antalya Tabip Odası Türk Halk Müziği korosu, Şef Erhan Akın yönetiminde 5 Haziran 2022 Pazar Atatürk Kültür Merkezinde Beraber ve Solo Türküler Konseri gerçekleştirdi. Yaklaşık üç saat kadar süren Konsere yoğun ilgi  gösteren meslektaşlarımız, yakınları ve müzik severler keyifli dakikalar geçirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ

Konserin açılış konuşmasını yapan Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Çiler Akın Akdeniz, “2014 yılından beri aralıksız odamızda çalışmalarını sürdüren Türk Halk Müziği koromuzun konserinde bir aradayız. Koromuz bizleri bir kez daha halkımızın gönül sesiyle, yüreklerimizin ve özlemlerimizin diliyle buluşturacak. Yaşadığımız sorunlardan ve karamsar tablodan biraz olsun uzaklaşmak, kendi sesimizi dinlemek, türkülerimizi hep bir ağızdan söylemek için güzel bir fırsat olacak. Özgürlüğe, kardeşliğe, sevgiye adadığımız türkülerimizi hep beraber söylemek, güzel vakit geçirmek için bir araya geldik.

Odamız mesleki ve toplumsal çalışmalarının yanı sıra, bu tür kültürel ve sanatsal etkinlikleri de oda-üye ilişkilerinin geliştirilmesinin, dostlarımız ve halkımızla kaynaşmanın önemli araçlarından biri olarak görmektedir.

Bu düzlemde yürütülen çabalar kapsamında koromuzun yeni dönem çalışmalarına emek harcayan ve bu akşam güzel bir etkinliğin yapılmasını sağlayan başta koro şefimiz sayın Erhan Akın olmak üzere Koroyu oluşturan arkadaşlarımıza, müzisyenlerimize, salon için destek sağlayan AKM çalışanlarına ve katılımlarınızdan dolayı her birinize Antalya Tabip Odası adına teşekkür ediyor ve iyi eğlenceler diliyorum” dedi.


***KONSER kaydı teknik düzenlemeler tamamlandıktan hemen sonra burada yayımlanacaktır