0242 237 50 75

HEKİM MECLİSİ TOPLANIYOR

images_HEKIM_MECLISII

07 MART 2020 CUMARTESİ

 

Değerli Meslektaşlarımız,

HEKİM MECLİSİ 07 MART 2020 CUMARTESİ günü Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ana başlığıyla Antalya Tabip Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

Sevinçlerimizi birlikte coşturabilir, sorunlarımızı birlikte belirleyebilir, birlikte çözüm üretebiliriz demiştik.

Mücadelelerimizde çok ses tek yürek, tek bilek olabiliriz.

Demokratik, katılımcı, çağdaş bir Antalya Tabip Odası’nın ifadesi olan hekim meclisi toplantımızda yine güncel konuları konuşacağız.

Çalışma ortamlarımız farklı, uygulama alanlarımız farklı, sorunlarımız farklı olabilir. Ama bu sefer ortak bir sorunumuz olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ‘nun mesleki uygulama alanına etkileri masaya yatırılacak. Her birimizi ayrı ayrı ilgilendiren, sorumluluklar yükleyen ve cezai yaptırımları olan bu konuyu aydınlatmaya çalışacağız.

Bu amaçla konu ile ilgili defalarca sunum gerçekleştirmiş ve kanunun içeriğine hâkim olan Avukat Ozan Genco Gürgöz, Meclisimize konuşmacı olarak katılacaktır. Aynı gün kalan zamanımızda ülke gündemindeki diğer sağlık sorunlarını konuşacağız.

Toplantı tüm meslektaşlarımıza açık olarak gerçekleştirilecektir. Birlikte daha güçlüyüz, sorunların değil çözümlerin parçası olmaya çağırıyoruz. Katılabilecek tüm meslektaşlarımızı 07 MART 2020 CUMARTESİ günü saat: 15.30’da Antalya Tabip Odası Toplantı Salonuna bekliyoruz.

 Katkı ve katılımlarınızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu