0242 237 50 75

Onur Gecesi

Onur Gecesi

14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında
Antalya Tabip Odası, 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında hekimlik mesleğinde 30-40-50-55-60 ve 65 yılını dolduran üyelerine Plaket sunumu ve Resim Sergisi etkinliği 11 Mart 2016 Cuma günü Muratpaşa Belediyesinde gerçekleşti.

Saat.18.00’da kokteyl ile açılışı gerçekleşen Resim sergisinde Tabip Odası Başkanı Prof.Dr.. Ertan Yılmaz sergiye resimleriyle katılan hekimlere Plaket taktim etti.

Kültür salonunda 19.00’da başlayan Onur Gecesi plaket töreni ise Tabip Odası üyelerinden Dr. Mehmet Emin Kakan ve Dr. Ömer Çayırlı’nın dinletisiyle başladı.

Dinletiyi sunan hekimlere Tabip Odası Başkanı Prof.Dr. Ertan Yılmaz teşekkürlerini sunduktan sonra salonda bulunanlara hitaben “Yolumuza, mesleğimizi ışık tutan, on yıllardır yanımızda olan, onurlu duruş ve çabalarıyla her ortamda hekimlik yapan duayen ablalarımızı, ağabeylerimizi önce saygıyla selamlıyorum. Sizlerin açtığı yol, sağladığınız güç ve çabayla bugün hekimlik mesleğini sürdürüyoruz. Ve bu ışığı umarız sizler kadar biz de gençlerimize, yeni meslektaşlarımıza, öğrencilerimize iletebiliriz” dedikten sonra meslekte en kıdemli hekime plaket sunumu yaptı.

Onur Gecesi, plaket alan Antalya Tabip Odası üyelerine plaket sunumu ile sonrasında toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ