0242 237 50 75

Onur yıllarımızı sembolize eden plaket törenimiz 2023

5623

Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ertelemiş olduğumuz plaket törenimizi 5 Haziran 2023 Pazartesi günü Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdik. Saat 19:00 da kokteyl ve müzik dinletisi ile başlayan gecemiz saat 20:00 Plaket Töreni ile devam etti.

Yolumuza, mesleğimize ışık tutan, yıllardır yanı başımızda olan, onurlu duruş ve çabalarıyla her ortamda hekimlik yapmaya çalışan meslektaşlarımız onur yıllarını sembolize eden plaket törenine katıldılar.
Antalya Tabip Odası olarak hekimlik mesleğinde 30- 40-50-55-60,65 ve 70 yılını dolduran üyelerimize meslek hizmet plaketi verdik.

Plaket töreninde ATO Başkanı Prof. Dr. Taha Karaman ve TTB Merkez Konsey Üyesi Prof. Dr. Nursel Şahin “Yolumuza, mesleğimizi ışık tutan, on yıllardır yanımızda olan, onurlu duruş ve çabalarıyla her ortamda hekimlik yapan duayen ablalarımızı, ağabeylerimizi önce saygıyla selamlıyorum. Sizlerin açtığı yol, sağladığınız güç ve çabayla bu gün hekimlik mesleğini sürdürüyoruz. Ve bu ışığı umarız sizler kadar biz de gençlerimize, yeni meslektaşlarımıza, öğrencilerimize iletebiliriz” dediler.

ATO YK Üyesi Dr. Çiler Akın Akdeniz ve TTB Büyük Kongre delegesi Dr. Naci İşoğlu koordinasyonunda; hekimlik mesleğinde 30-40-50-55-60-65 ve 70 yılını dolduran meslektaşlarımıza onurlu hekimlik yaşantılarını sembolize eden plaketleri verildi. Plaketlerini alan hekimler günün anlam, önemi ve meslek yaşantılarındaki anılarına ilişkin konuşmalar yaptılar.

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Prof. Dr. Taha Karaman ve Prof. Dr. Nursel Şahin’in açılış konuşmaları