0242 237 50 75

Medical Park’ta Buluştuk

Medical Park’ta Buluştuk

 

     Değerli meslektaşımız;

    Özel Antalya Medical Park Hastanesinde Meslektaşlarımızla Buluştuk.

    Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak meslektaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz.

   Bu kez 29.01.2020 çarşamba günü Özel Antalya Medicalpark hastanesindeydik. Buluşmaya Tabip Odası Genel Sekreteri Dr.Naci İŞOĞLU,Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Aydan İZGİ, Uz.Dr.Gülsün Gülay YILMAZ ,Doç.Dr.Fikret TAŞ katıldı. Kurum yönetiminin katkılarıyla, çalışan hekim arkadaşlarımızla bir araya geldik.

    Görüşmelerde Tabip Odasının çalışmaları ve güncel konular hakkında meslektaşlarımızı bilgilendirmeye çalıştık. Özellikle sağlıkta yaşanan şiddet, malpraktis yasası, mesleki uygulamalarımızda karşılaşılabilecek hukuki sorunlar, hekimlik değerleri, özel hekimlik alanındaki sorunlar olmak üzere karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk.

   Sıcak ve samimi bir ortamda geçen sohbetler sırasında Antalya Tabip Odasından beklentileri, önerileri, eleştirileri not ettik. Birlikte olup birlikte hareket etmenin gücümüze güç katacağı vurgusu karşılıklı olarak paylaşıldı. Meslektaşlarımızın tabip odası etkinliklere katılımının önemli ve değerli olduğu görüşüldü. Daha çok bir araya gelme ve dayanışma içinde olma temennileriyle ziyaretlerimizi tamamladık.

   Tabip Odamız gerek hekimlerle işyeri buluşmaları, gerek bilgilendirme toplantıları, gerekse de çınarlar fidanlar buluşması benzeri toplantılarla tüm hekimlere ulaşma çabası içerisindedir. 

 Birlikte daha güçlüyüz. 

 ANTALYA TABİP ODASI YÖNETİM KURULU