0242 237 50 75

Plaket Takdiminde Duygusal Anlar…

images_2018_isik-tuttular

Meslekte 50, 55 ve 60 yılını tamamlayan duayen meslektaşlarımızın plaketlerini

Mesleğimizin onur yıllarını ifade eden ve geleneksel olarak 14 Mart’larda yapılan plaket törenini bu sene yaşanmakta olan pandemi nedeniyle ne yazık ki yüz yüze gerçekleştiremedik. Her şeye rağmen birlikte olabilmenin mutluluğunu, dayanışmayı, mesleki gücümüzü hissedebilmek amacıyla online da olsa temsili bir tören yaptık. Mesleğinde 30. ve 40. onur yıllarını tamamlayan meslektaşlarımıza plaketleri kargo ile gönderilmektedir.

Meslekte 50, 55 ve 60 yılını tamamlayan duayen meslektaşlarımızın plaketlerini ise Yönetim Kurulu üyeleri olarak evlerinde ziyaret ederek kendilerine takdim ettik. Pandemi önlemleri çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz bu kısa ziyaretlerde çok duygulu anlar yaşadık, zaman zaman güldük, zaman zaman gözlerimiz doldu. Böylece meslektaşlarımızla hekimliğe ışık tutan yıllarının heyecanını paylaşabilme, bu anları ölümsüzleştirebilme olanağı elde ettik.

Bir arada olabilmenin, hatırlanmanın mutluluğunu hisseden meslektaşlarımızla yaşadığımız duygusal anları, uzun meslek yaşamlarında dokundukları hayatlara dair anılarını ölümsüzleştirdiğimiz videoları sizlerle de paylaşarak bu onuru çoğaltmak istedik.

Bizleri evlerinde kabul eden büyüklerimize bir kez daha teşekkür eder, toplumsal sağlığın gerçekleştirilebildiği ortamlarda birlikte olabilmek umuduyla saygılar sunarız.

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu

GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ