0242 237 50 75

Seçimsiz Ara Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

images_AGK_WEB

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Antalya Tabip Odası Olağan Seçimsiz Ara Genel Kurul toplantısı 26 Haziran 2021 saat:15.00’da Antalya Tabip Odası Toplantı Salonunda yapıldı.

Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin’in açılış konuşmasının ardından Genel Kurul Divan Başkanlığına Dr. Hüseyin Yücel Yapıcı seçilirken divan heyetinin diğer üyeliklerine Dr. E. Evin Şedele ve Dr. Mehmet Yapıcı seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından gündem çerçevesinde, Antalya Tabip Odası faaliyet raporu, kesin hesap bilançosu, denetleme kurulu raporu okundu, raporlar üzerinde görüşler paylaşıldı ve ayrı ayrı oybirliği ile ibra edildi. 2021 yılı tahmini bütçesi okundu, görüşüldü, oylandı ve oy birliği ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümüne geçildi. TTB Cinsel Şiddeti Önleme ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekleme Yönergesi hakkında Dr. Hafize Öztürk Türkmen konuşma gerçekleştirdi. Toplantı Antalya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Nursel Şahin’in katılımcılara, tüm meslektaşlarına, tabip odası çalışanlarına teşekkür ve iyi niyet dilekleriyle sona erdi.

Tüm meslektaşlarımıza saygılarımızla duyururuz

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.