0242 237 50 75

Sürecin takipçisiyiz

images_duyuru_ato

Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan meslektaşımıza şiddet olayını yakından takip ediyoruz.

08.06.2018 Cuma günü Kemer Çamyuva Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan meslektaşımıza şiddet olayını yakından takip ediyoruz. Bu aşamada ameliyat olan hekim arkadaşımızın sağlık durumunun iyiye gitmesi sevindiricidir.

Ancak olayı gerçekleştiren şahsın serbest bırakılmış olması yaptırımların ne kadar yetersiz olduğunu bir kez daha göstermiştir. Oda avukatımız Münip Ermiş tarafından bu durumun kabul edilemez olduğu bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştır. Kurumsal olarak gerekli birimlerle iletişime geçilmiş olup, yaptırımları güçlendirmeye yönelik görüşmelere devam ediyoruz. 11-06-2018 Pazartesi günü kaymakamlık ve başsavcılık ile görüşme gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Program kesinleştiğinde tekrar bilgilendirme yapılacaktır.
Konu ile ilgili basında yer alan bilgiler ektedir.

Antalya Aile Hekimleri Derneğinin de konuyla ilgili program duyurusu aşağıdadır:”

Değerli meslektaşlarımız

Bilindiği üzere 08.06.2018 günü Kemer Çamyuva da aile hekimi arkadaşımıza fiili saldırıda bulunulmuştu. Hem arkadaşımıza geçmiş olsun demek, hem de Kemer kaymakami ile son aylarda yaşanan şiddet olaylarını konuşmak için 11.06.2018 Pazartesi günü hep birlikte Kemere gidilecektir. Bu ziyaret esnasında beyaz önlüklerimiz üzerimizde olacak. Antalyadan saat 10.00 da Antalya Tabip Odası önünden hareket edilecektir. Katılımcı sayısına göre araç ayarlanacağı için katılmak isteyen arkadaşlarımızın isimlerini Pazar aksamı 18.00 e kadar 05434630294 nolu telefonu arayarak Aylin hanıma bildirmelerini rica ediyoruz.

Antahed Yönetim Kurulu

Gazetelerde çıkan haberlerin bir kısmı için bu linki tıklayınız