0242 237 50 75

TTB hekim buluşmaları sürüyor

TTB hekim buluşmaları sürüyor

TTB Merkez Konsey 2. Başkanı Doç. Dr. Ali İhsan Ökten Antalya’da hekimlerle bir araya geldi.

Antalya Tabip Odasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Doç. Dr. Ali İhsan Ökten, “Gün boyu Antalya Tabip Odasından arkadaşlarımızla Isparta ve Burdur’daki meslektaşlarımız ziyaret ettik. Şimdi de sizlerle birlikte değerlendirmeler yapmak ve 29 Mayıs Ankara Beyaz Mitingimiz ile ilgili çalışmalarımızı konuşmak üzere buradayız. Toplantıya katılan sizlere TTB Merkez Konseyi adına çok teşekkür ediyorum. Ankara’ya Antalya ve bölgeden geniş bir katılım bekliyoruz” dedi.

Antalya’da hekimlerle bir arada olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Doç. Dr. Ali İhsan Ökten TTB’nin yaptığı çalışmalar ve başta 29 Mayıs Ankara Mitingi olmak üzere önümüzdeki dönemde yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında kısa bilgilendirme yaptı.

Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin
29 Mayıs’ta Ankara’da Türkiye’nin dört bir yanından gelecek hekimler ve sağlık çalışanlarıyla yan yana omuz omuza olacaklarını vurgulayan Doç. Dr.Ali İhsan Ökten “Ankara’da yapacağımız miting için sağlık emek meslek örgütleriyle süreci birlikte yürütüyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelerek beyaza bürüyeceğimiz mitingde taleplerimizi en güçlü şekilde dile getireceğiz. Oyalama değil haklarımızı istiyoruz. Sonuç alıncaya kadar eylem ve etkinliklerimiz sürecek” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan hekimler gerek TTB gerekse Antalya Tabip Odası çalışmaları hakkında değerlendirmeler yapıp önerilerini sundular. Çok canlı geçen toplantıda söz alan hekimler, yaşadıkları sorunları ve TTB’den ve tabip odasından beklentilerini dile getirdiler. Konuşmaları tek tek not alan Doç. Dr.Ali İhsan Ökten , katılan tüm hekimlere katkılarından dolayı teşekkür ederek, aldığı notları TTB Merkez Konseyi ile mutlaka paylaşacağını belirterek, hekim buluşmalarını düzenli olarak sürdüreceklerini söyledi.