0242 237 50 75

TTB’nin hekim toplantıları sürüyor

images_foto2016_sinan-adiyaman

TTB’nin bölgelerde hekimlerle bir araya geldiği toplantılar sürüyor.

TTB’nin bölgelerde hekimlerle bir araya geldiği toplantılar sürüyor.

Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulunun daveti üzerine bu dönemin ilk Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısına katılan TTB 2. Başkanı Prof.Dr. Sinan Adıyaman Antalya’lı hekimleri dinledi.

“ Hekimlerin Sorunları ve Ne Yapmalıyız?” başlığı ile yapılan ilk Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısına çok sayıda hekim katıldı.

Fotoğraflar için bu linki tıklayınız

 

Toplantıda kısa bir konuşma yapan TTB 2. Başkanı Prof.Dr. Sinan Adıyaman, Antalya’ya asıl olarak hekimleri dinlemeye geldiğini belirterek, TTB’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Türk Tabipleri Birliği 69. Büyük Kongresi ‘nin 8-9-10 Haziran 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacağını hatırlatan Prof.Dr. Sinan Adıyaman, “Bölge tabip odalarımız genel kurul ve seçimlerini tamamladı. Bölgelerden gelen delegelerimizle büyük kongremizi gerçekleştireceğiz. Bölge tabip odaları genel kurullarında alınan kararları, önerileri, istekleri Ankara’da hep birlikte konuşup kararlar alacağız. Sorunlarımızın çözümüne yönelik bir programı tüm meslektaşlarımızla birlikte oluşturacağız.” dedi.

Çok canlı geçen toplantıda söz alan hekimler, yaşadıkları sorunları ve TTB’den ve tabip odasından beklentilerini dile getirdiler. Konuşmaları tek tek not alan TTB 2. Başkanı Prof.Dr. Sinan Adıyaman , katılan tüm hekimlere katkılarından dolayı teşekkür ederek, aldığı notları TTB Merkez Konseyi ile mutlaka paylaşacağını belirterek, hekim buluşmalarını düzenli olarak sürdüreceklerini söyledi.